Успіх не любить похмурих облич

Саме під таким гаслом пройшов звітний концерт Христинівської школи мистецтв. Свято музичного мистецтва було яскравим, різноманітним, теплим та затишним, наповненим позитивом та емоціями.

В цей день присутні в залі мали можливість побачити результат кропіткої праці учнів школи. Зі сцени лунали пісні та музика у виконанні юних талантів, які демонстрували свої вокальні дані. Також учні показали свої хореографічні здібності, які здобули під час навчання в школі. Теж саме можна сказати і про юних художників, роботи яких можна було побачити перед входом у святкову залу.

Під час концерту було виведено справжні правила успіху: все залежить тільки від тебе самого, хочеш досягти успіху – ризикуй, тримай слово. Успіх любить здорових і супроводжує освічених. Не порівнюй себе з іншими, вір в краще, знаходь однодумців. Впевнені, що після таких настанов дорослі і діти будуть щасливими та успішними.

Навчальний рік для всіх став непростим, але результативним. Скарбничка нагород Христинівської школи мистецтв збільшилася на 42 нагороди у всеукраїнських та міжнародних конкурсах:

1. Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірки України», 10 жовтня м. Запоріжжя:
  • Ансамбль «Смайлики» – 1 місце;
  • Тріо «Теплий вітер» – 1 місце.
  1. Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Світ талантів», 12 грудня м. Одеса:
  • Даніїл Ковган – 1 місце;
  • Ярослава Мазурець – 1 місце.
  1. Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова казка», 19 грудня м. Харків:
  • Ульяна Громова– Гран Прі;
  • Даніїл Ковган – 1 місце;
  • Ярослава Мазурець – 1 місце.

1. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Grand Art Fest», 26 грудня м. Київ:
  • Ульяна Громова – 1 місце;
  • Анна Кириченко – 1 місце;
  • Дмитро Непомящий – 1 місце.
  1. Всеукраїнський конкурс «Планета мрій» м. Умань 2021:
  • Даніїл Ковган – 1 місце.
  1. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Парад зірок», 10 квітня м. Полтава:
  • Даша Макуха – 1 місце;
  • Даніїл Ковган – 1 місце.

1. Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Vivat Lviv», 17 квітня м. Львів 2021:
  • Євгенія Мандибура – 1 місце;
  • Валерія Брицька – 1 місце.
  1. Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Kyiv Art Fest», 8 травня м. Київ 2021:
  • Ульяна Громова– Гран Прі;
  • Тетяна Козленко – 1 місце;
  • Євгенія Мандибура – 1 місце.
  1. Всеукраїнський дистанційний вокальний конкурс проєкту «Ранкові роси»:

СОНЯЧНА ДОМІНАНТА-2021

• Катерина Пономарчук – 1 місце;
  • Лілія Барабаш – 2 місце;
  • Катерина Музиченко – 2 місце;
  • Анна Драган – 2 місце.

В школі плідно працюють та розкривають дитячі таланти: Галина Громова, Тетяна Драган, Катерина Двореченець, Марина Прокопенко, Яна Варламова, а також керівник цього творчого колективу – Світлана Фесянова.

По завершенню свята начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Маргарита Білецька щиро привітала всіх учасників цього яскравого свята та побажала викладачам і учням подальших творчих успіхів. Також Маргарита Володимирівна вручила всім присутнім солодкі подарунки від імені міського голови Миколи Наконечного.

Свято вдалося. Похмурих облич в залі не було. Успіх їм всім гарантований.