Оголошення про початок громадських слухань

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту «Детального плану частини кварталу м. Христинівка в межах вулиць Першотравнева – В. Чорновола – Небесної Сотні – Святотроїцька, з метою проведення забудови земельної ділянки приватної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Першотравнева, 63-А м. Христинівка Уманського району Черкаської області двоповерховою будівлею пункту шиномонтажу», з метою будівництва двоповерхової будівлі пункту шиномонтажу та магазину з продажу супутніх товарів.

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території та населеного пункту;
  2. Площа проектування 0,0523 га;
  3. Замовник – Виконавчий комітет Христинівської міської ради, розробник – ФОП «Прищепов В.О.»;
  4. Підстава для розроблення: рішення Христинівської міської ради від 11.03.2021 №6-28-VIII «Про розроблення детального плану частини кварталу м. Христинівка в межах вулиць Першотравнева – В. Чорновола – Небесної Сотні – Святотроїцька».
  5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської міської ради.
  6. Місце для ознайомлення – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради (м. Христинівка вул. Соборна, 30).

Термін подання пропозицій – з 11.06.2021 до 11.07.2021.

Пояснювальна записка