Оголошення про скликання восьмої чергової сесії Христинівської міської ради

27 травня 2021 року о 09:00 годині в сесійній залі Будинку Рад відбудеться засідання восьмої чергової сесії міської ради.

На порядок денний сесії виносяться питання:

1.Про затвердження цільової програми «Інноваційні школи Христинівщини» на 2021- 2023 роки.
2.Про затвердження Програми підтримки та розвитку архівної установи територіальної громади Христинівської міської ради  на 2021 – 2025 роки.
3.Про реорганізацію Фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Христинівської міської ради шляхом приєднання до Христинівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
4.Про внесення змін до рішення міської ради  № 2-13- VIІI від 23.12.2020"Про бюджет Христинівської міської територіальної громади на 2021 рік".
5.Про затвердження Положення  про сектор інспектування та внутрішнього аудиту виконавчого комітету Христинівської міської ради.
6. Про внесення змін до рішення міської ради №1-13- VІІІ від 11.12.2020р. « Про затвердження структури виконавчих органів Христинівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
7.Про Програму Христинівської територіальної громади підтримки діяльності Христинівського  районного сектору філії Державної установи  « Центр пробації» в Черкаській області  на період 2021- 2023 роки.
8. Про  програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у Христинівській територіальній громаді  на 2021-2025 роки.
9.Про внесення  змін до структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Христинівської міської ради  та  внесення змін  до  Статуту КНП «ЦПМСД   «Христинівської міської ради».
10. Про  безоплатну   передачу  основних засобів з балансу КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Христинівської міської ради  на баланс  КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради.
 11.Про надання згоди  на прийняття основних засобів на баланс КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради .
12. Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності виконавчого комітету Христинівської міської ради.
 13.Про затвердження Положення про списання майна, яке належить до комунальної  власності Христинівської територіальної громади.
14.Про реорганізацію Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Христинівської міської ради шляхом перетворення.
15.Про вихід Христинівської міської ради із складу засновників Редакції Христинівського районного радіомовлення.
16. Про передачу комунальних доріг  Христинівської територіальної громади в господарське відання на баланс комунального підприємства Христинівського виробничого управління житлово-комунального господарства.
17.Про затвердження  Програми  впровадження електронного урядування  цифрового розвитку на 2021-2025 роки.
18.Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Христинівській міській раді.
19.Про  безоплатну    передачу  основних засобів з балансу Христинівського ВУЖКГ на баланс  Христинівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
20.Про розгляд земельних питань
21. Про надання головному управлінню Держгеокадастру  у Черкаській області в тимчасове користування на умовах оренди  комунального майна.
22. Про надання Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» в Христинівському районі  в тимчасове користування на умовах оренди  комунального  майна.
23.Про надання Архівному відділу  Уманської РДА  в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.
24.Про звільнення з посади старости сіл Талалаївка, Мала Севастянівка, Вільшанка, Козаче, селище Іванівка Христинівської  міської ради.
25.Про затвердження старости сіл  Мала Севастянівка, Талалаївка, Вільшанка, Козаче, селище Іванівка Христинівської  міської ради
26.Про внесення змін до рішення міської ради від11.12.2020  № 1 -34-VIIІ   «Про утворення виконавчого комітету Христинівської міської ради визначення його чисельності та персонального складу».
27.Про внесення змін до рішення міської ради від 11.03.2021 №6-19- VІІІ « Про створення Погоджувальної ради Христинівської  міської ради».
28. Про розроблення детального плану частини кварталу с.Орадівка в межах  вулиць Першотравнева – Садова - автодорога М12 Стрий – Тернопіль - Кропивницький- Знам”янка  ( через Вінниця).
29.Інформація про витрати фонду оплати праці  працівників апарату Христинівської міської ради та структурних підрозділів  виконавчого комітету Христинівської міської ради.
30.Про розгляд  звернення спілки « Воїнів АТО «Черкащани» Христинівської територіальної громади Черкаської області.