В Житомирі проходить Чемпіонат України з грепплінгу

З 13 по 15 травня 2021 року в місті Житомир проходить Чемпіонат України з грепплінгу серед юнаків та юніорів 2004-2005, 2002-2003 р. н.

Участь в змаганнях приймають близько 600 учасників з 18 областей України.

Команда Христинівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» також взяла участь в цих змаганнях та показала чудовий результат.

У розділі грепплінг ноу-гі (боротьба) І місце виборола Олександра Балазюк, а ІІ – Аліна Чуба. Призери нагороджені медалями та грамотами.

Слід відмітити, що вихованець центру Максим Карнаух на Чемпіонаті посів почесне IV місце.

Над підготовкою спортсменів до чемпіонату України працювали тренери Микола Кураж та Олександр Ковпак.

Щира подяка міському голові Миколі Наконечному, генеральному директору ТОВ «Христинівка-продтовари» Олегу Поліщуку, приватному підприємцю Дмитру Петрівському за посильну допомогу та фінансову підтримку на Чемпіонаті, а також всім хто долучився до організації даної поїздки.

Тож вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на змаганнях та бажаємо впевнених перемог в майбутньому.