Стрільба з лука на «Арені Львів». Відбувся всеукраїнський турнір

З 18 по 26 квітня 2021 року в місті Львові відбувся всеукраїнський турнір зі стрільби з лука «Олімпійські надії» – турнір, який вперше провели 23 роки тому.

Участь в змаганнях взяли 142 учасники із 10 областей. Змагалися спортсмени у двох категоріях: юнаки та дівчата до 16 років та юніори до 20 років. Ще одна особливість змагань – це перший старт просто неба для українських лучників.

Нашу громаду на турнірі представляла вихованка Христинівської ДЮСШ Алла Рибак, яка зайняла 5 місце в кваліфікаційному раунді з особистим рекордом і виконала перший дорослий розряд, тренер Станіслав Ладан.

В загальному заліку збірна команда Черкаської області на турнірі зайняла 3 місце та була нагороджена кубком, а учасники команди дипломами.