Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 квітня 2021 року перший заступник голови Христинівської міської ради Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про ситуацію на території Христинівської територіальної громади пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19».
  2. Щодо надання дозволу комісією ТЕБ та НС перевести на дистанційну форму навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти (1-11 класів), закладів позашкільної освіти, в тому числі, Христинівської ДМШ та Верхняцької ДШМ з 26.04.2021 року по 07.05.2021 року.
  3. Про письмове звернення гр. Когута Р. В. проживаючого в с. Осітна щодо ймовірних загроз для життя і здоров’я людей, пов’язаних із залишками небезпечних фрагментів військової техніки часів Другої світової війни, що були виявлені на території орендованого ним водного об’єкта (ставка) в с. Осітна.

Члени комісії розглянули дані питання, згідно порядку денного, детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення.

Протокол додається