Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

19 квітня 2021 року перший заступник голови Христинівської міської ради Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про ситуацію на території Христинівської  територіальної громади пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19».
  2. Щодо вжиття спільних заходів з представниками церков спрямованих на забезпечення публічної безпеки та порядку в умовах обмежувальних протиепідемічних заходів.
  3. Про затвердження Комплексного плану дій місцевих органів виконавчої влади та Христинівської міської ради щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2019 року.

Члени комісії розглянули дані питання, згідно порядку денного, детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення.

Протокол додається