Вихованці Христинівської ДЮСШ вкотре вражають своїми спортивними досягненнями

16 квітня 2021 року в м. Черкаси відбувся Чемпіонат Черкаської області з кікбоксінгу WAKO.

Христинівську громаду на змаганнях представляли 13 спортсменів Христинівської ДЮСШ різних вікових та вагових категорій.

Турнір проходив відповідно до Правил спортивних змагань з кікбоксингу WAKO розділу Фул-контакт та Лоу-кік, в особистому заліку за олімпійською системою з вибуванням після першої поразки.

Результати нашої команди вражають: І місце – чотири нагороди; ІІ місце – п'ять нагород; ІІІ місце – чотири нагороди.

Слід зазначити, що деякі кікбоксери перший раз приймали участь у таких змаганнях. Багатьом юним спортсменам турнір дав змогу проявити себе, виявити сильні та слабкі сторони як свої, так і суперників, зробити висновки та повести роботу над помилками.

Директор Христинівської ДЮСШ Максим Лягоцький висловлює щиру подяку міському голові Миколі Наконечному, раднику міського голови Василю Шереметі, ГО «Характерник» та всім хто долучився до організації даної поїздки.

Тож бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, стійкості духу, нових здобутків та перемог, а також висловлюємо слова вдячності тренеру-викладачу Христинівської ДЮСШ Максиму Лягоцькому та всім його вихованцям, за те що своїми спортивними досягненнями прославляють наш край.