Інформація про поширення коронавірусу на Христинівщині станом на 14 квітня

Христинівське лабораторне відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що станом на 14 квітня 2021 року (12:00 год.) на Христинівщині зареєстровано 807 осіб, які були позитивні на СOVID-19.

В тому числі 13-14 квітня 2021 року надійшли 58 позитивних ПЛР-тестів, а саме: м. Христинівка – 19 хворих, смт. Верхнячка – 9, с. Христинівка – 7 хворих, с. Кузьмина Гребля, с. Пеніжкове, с. Івангород, с. Розсішки, с. Орадівка, с. Ягубець, с. Козаче – по 2 хворих, с. Мала Севастянівка, с. Вербувата, с. Богачівка, с. Шукайвода, с. Углуватка, с. Ліщинівка, с. Іванівка, с. Талалаївка, с. Вікторівка – по одному хворому. Та 9 позитивних швидко-тестів, а саме: м. Христинівка – 2 хворих, с. Осітна, с. Велика Севастянівка, с. Ботвинівка, с. Сичівка, с. Христинівка, с. Синиця, с. Кузьмина Гребля – по одному хворому.