Розпочалися весняні роботи по благоустрою та прибиранню громади

Працівники Христинівського ВУЖКГ прибирають громаду після зими. Проведено прибирання вулиць Українська та В. Чорновола, а також територію автостоянки (центр міста).

Крім того було проведено розчищення узбіччя дороги загального користування місцевого значення О 241601 Христинівка – Мала Севастянівка від обрізаних гілок. Для цього було задіяно екскаватор «Карпатець», який надав директор ДП «ДГ «Христинівське» ІРГТ ім. М.В.Зубця НААН» Микола Передрій.

Також найближчим часом заплановано відкриття вологи трав’яного покриву на центральній площі міста та прибирання вулиць Соборна, Шевченка, Українська та Р. Шухевича.

Звертаємось до приватних підприємців, керівників закладів торгівлі та харчування, долучитися до проведення заходів по покращенню благоустрою своїх прилеглих територій, підтримувати чистоту та порядок, а також виносити сміття до спеціально відведених місць.