Чемпіонат Черкаської області із змішаних єдиноборств відбувся цими вихідними в м. Умань

20 березня 2021 року в місті Умань відбувся чемпіонат Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та дорослих.

Участь у чемпіонаті взяли команди з міст Черкаси, Корсунь-Шевченківський, Тальне, Сміла, Умань та Христинівка. Загалом у спортивній події взяло учать близько 120 спортсменів.

Нашу громаду на Чемпіонаті представляли вихованці Христинівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» під керівництвом тренера Олександра Ковпака.

У підсумку проведених змагань призові місця розподілились наступним чином: І місце посів Даніїл Тищенко, ІІ місце – Антон Федоренко, ІІІ місце – Максим Мельник. Також за перемогу в Чемпіонаті змагалися Максим Горбатюк, Максим Карнаух, Михайло Маковійчук, Костянтин Балазюк та Олександра Балазюк.

Під час змагань юні спортсмени продемонстрували запеклу боротьбу, яскраві емоції та блискучу витримку. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успішним виступом на Чемпіонаті та бажаємо подальших перемог!