Відбулися спортивні змагання з армспорту

21 березня 2021 року в приміщенні дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп» пройшла першість Христинівської територіальної громади з армспорту.

Організаторами турніру стали ФОК «Колос» та Христинівська ДЮСШ. Головний суддя та почесний гість змагань – Чемпіон світу з армспорту та майстер спорту міжнародного класу Володимир Дорошенко.

Свою спортивну силу в турнірі продемонстрували понад 20 юних спортсменів.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні за дотриманням всіх карантинних вимог, а спортсмени показали хорошу і технічну боротьбу.

Наймолодший учасник Матвійко Петришин, якому виповнилося лише 4 рочки, був нагороджений грамотою за наполегливість та любов до спорту.

За підсумками змагань переможцям та призерам були вручені грамоти від організаторів турніру.