Вітання міського голови Миколи Наконечного з нагоди Міжнародного жіночого дня

Шановні жінки!

Вітаю вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Дякуємо вам за красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і біду.

То ж бажаємо вам, щоб те тепло, яке ви так щедро даруєте не лише своїм рідним і близьким, але й усім, хто вас оточує, повернулося до вас сторицею і зігріло у ці перші несміливі весняні дні.

Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день наповнений новими відкриттями і здобутками та зігрітий щастям, теплом і повагою рідних та близьких!

Зі святом Вас, дорогі наші жінки!

Міський голова                Микола Наконечний