Христинівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує

У створенні умов праці, що відповідають сучасним вимогам сільського господарства важливе значення має рівень підготовки працівників з питань охорони праці.

Для забезпечення виконання основних вимог законодавства з охорони праці, додержання кожним працівником правил і норм, свідомого та відповідального ставлення до питань особистої безпеки, на замовлення аграріїв Христинівщини, фахівцями районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з 02 березня 2021 року були організовані короткотермінові курси цільового призначення за навчальною програмою «Безпека праці при виконанні сільськогосподарських робіт».

Після закінчення навчання безробітні Христинівчани будуть працевлаштовані в Корпорацію «Украгротех» та ДП «ДГ «Христинівське».

Отже, чітка та злагоджена співпраця служби зайнятості з роботодавцями забезпечить кваліфікованими працівниками в аграрному секторі району.