Христинівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує

На Христинівщині стартувала підготовка до весняно-польових робіт. Весна традиційно пожвавлює попит на робітничі професії, адже саме в цю пору керівники сільськогосподарських підприємств завчасно готуються до нового сезону, активно шукаючи працівників. Враховуючи вимоги роботодавців до якості робочої сили, використання сучасної техніки, застосування технологій обробки землі й вирощування, служба зайнятості забезпечує професійне навчання робітників для сільського господарства за сучасними навчальними планами і програмами. Так, наприкінці лютого місяця поточного року на базі Черкаського навчального центру Мінагрополітики України організовано навчання за навчальною програмою «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та перевірки рівня знань осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами й агрохімікатами». Навчання проходять 4 безробітних Христинівської районної філії та 14 безробітних Монастирищанської районної філії. Всі слухачі, після зазначеного навчання отримають посвідчення і будуть працевлаштовані згідно укладених договорів.

Отже, завдяки невтомній праці фахівців служби зайнятості роботодавці  в аграрному секторі району отримають кадри, які підвищать їх кваліфікацію  та отримають відповідні посвідчення безкоштовно. В свою чергу служба зайнятості вкотре підтверджує, що є надійним партнером для роботодавців.