Воїни-афганці відвідали могили своїх бойових побратимів

Щороку, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ветерани війни в Афганістані віддають шану своїм загиблим побратимам.

12 лютого 2021 року перший заступник голови Христинівської міської ради Володимир Валюк, голова Христинівської районної спілки ветеранів Афганістану – воїнів інтернаціоналістів Володимир Марченко та члени спілки відвідали могили своїх побратимів, які загинули під час кровопролитної війни в Афганістані у 80-х роках та померли уже в мирний час.

Присутні поклали квіти на могили воїнів та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Крім того, учасники зібрання відвідали могилу Сергія Попика, який загинув під час проведення антитерористичної операції на сході України.