Відбулась робоча нарада з питань регулярних пасажирських перевезень

11 лютого 2021 року під головуванням першого заступника Христинівського міського голови Володимира Валюка відбулася робоча нарада із перевізниками які, згідно договорів, обслуговують приміські автобусні маршрути загального користування, що проходять у межах об’єднаної територіальної громади.

У нараді взяли участь заступник голови з питань житлово-комунального господарства Михайло Кальніцький, начальник фінансового управління Христинівської міської ради Микола Невшупа, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Христинівської міської ради Лариса Дубашевська, начальник Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля Христинівської районної державної адміністрації Іван Рябоконь та головний спеціаліст управління Алла Кревсун.

Серед головних питань, які обговорювалися на нараді – питання передачі повноважень організатора перевезень на зазначених маршрутах виконавчому комітету Христинівської міської ради у зв’язку з ліквідацією Христинівської районної державної адміністрації, яка була організатором таких перевезень, а також обговорення умов і процедури укладення договорів на пільгове перевезення пасажирів та  фінансування.

У ході наради обговорено найбільш проблемні питання галузі. Володимир Валюк зазначив, що на сьогодні гостро стоїть питання забезпечення населення громади послугами пасажирського транспорту та збереження мережі автобусних маршрутів.

– Ситуація з перевезеннями пасажирів приміськими автобусними маршрутами загального користування ускладнюється ще й у зв’язку із карантинними обмеженнями, тому пасажиропотік знизився. Потрібно докласти усіх зусиль аби забезпечити населення громади пасажирським транспортом, – зазначив перший заступник міського голови.

Слід відмітити, що в міському бюджеті передбачені кошти на компенсацію перевізникам за пільгове перевезення громадян.

На даний час розробляється приміський маршрут загального користування «місто Христинівка – село Христинівка» та оформляється документація і виготовляються додаткові автопавільйони для забезпечення перевезення жителів села Христинівка.