Христинівська територіальна громада

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2021 08:30

Щороку, 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам’ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц, поблизу польського міста Освенцим, мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

На сьогодні Голокост – це уособлення людських страждань і абсолютного зла, символ трагічної події для всього людства.

Молодь повинна знати і пам’ятати ці страшні сторінки історії людства, нашої історії. Ми маємо зробити все, щоб катастрофа не була забута.

У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити і не запобігти. Але нехай живе надія, що подібне більше ніколи не повториться!

З повагою

Міський голова                                                               Микола Наконечний