В урочищі «Долинка» відбулася церемонія освячення води

19 січня всі православні християни відзначають одне з головних свят – Водохреща. В цей день є традиція святити воду та купатися в річках, бо за давніми повір’ями вода набуває цілющих властивостей. Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг.

Традиційно, 19 січня на околиці міста Христинівка, в урочищі «Долинка» відбулася церемонія освячення води.

На випадок проведення можливих заходів, керівництво міської ради завчасно забезпечили оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації, повідомивши відповідні органи.

Охочих зануритися в цілющу воду цього зимового дня було небагато. Кожен хто завітав на свято мав змогу скуштувати святкову кашу, рибну юшку та гарячий чай.

Музичний настрій всім присутнім створювали народний ансамбль української та козацької пісні «Ласкаво просимо», керівник Раїса Ковбасюк та викладачі Христинівської дитячої музичної школи.

Фото Леся Яковенко