ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Христинівської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення сесії Христинівської міської ради № 54-7-VII від 15 вересня 2020 року та у відповідності до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття  на облік безхазяйного нерухомого майна, 22.09.2020 року було взято на облік безхазяйне нерухоме майно, а саме:

• Житловий будинок загальною площею 49,5 кв.м., житловою площею 32,5 кв.м. який розташований за адресою: Україна, 20001, Черкаська  область,  місто Христинівка, вулиця Береста О., будинок 32а.

Прохання можливих власників зазначеного майна протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами до виконавчого комітету Христинівської міської ради за адресою: Черкаська область,  м. Христинівка, вул. Соборна,30, Христинівська міська рада.

Христинівської міської ради