Христинівська міська громада

День Незалежності та День Державного прапора України

Дата: 21.08.2020 14:29

Шановні христинівчани!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! 29 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю, а на карті світу з’явилася незалежна держава Україна.
Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України. Під рідним прапором український народ утвердив свою державність, соборність та самостійність. Благородні синій та жовті його кольори уособлюють миролюбство та ратну працю українців.
Нехай ці величні свята вселяють надію на краще майбутнє, додають сил та наснаги у праці – на благо людей і держави. Зичу всім здоров’я, щастя, миру, достатку, впевненості у власних силах, подальших успіхів в справах заради процвітання України і нашого краю!
Зі святами! Слава Україні!

З повагою,
Міський голова                                       Микола Наконечний