ОГОЛОШЕННЯ!

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу міста Христинівка в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – пров. Небесної Сотні м. Христинівка з метою забудови земельних ділянок по вул. В.Чорновола, № 20 і « 22 ”, яка перебуває в приватній власності гр. Митника Олександра Миколайовича.

1. Мета заходу — врахування громадських інтересів жителів прилеглої території;

1. Площа проектування 0,1656 га;

1. Замовник — виконавчий комітет Христинівської міської ради, розробник — ФОП Прищепов В.О.;

1.  Підстава для розроблення: рішення Христинівської міської ради від 26.05.2020 року № 51-6/12-VІІ “ Детального плану частини кварталу міста Христинівка в межах вул. Першотравнева – В.Чорновола – пров. Небесної Сотні м. Христинівка з метою забудови земельних ділянок по вул. В.Чорновола, № 20 і « 22 ”;

1. Інформаційні заходи — графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської міської ради;

1. Місце для ознайомлення —  Христинівська міська рада ( спеціаліст - землевпорядник ) м. Христинівка вул. Соборна, 30, тел. 6-14-48. Термін подання пропозицій — 1 місяць з дня виходу даного оголошення.