A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Христинівська міська територіальна громада
Уманський район, Черкаська область

Апарат міської ради та її виконавчого комітету

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

Номер телефону

 

 

 

Наконечний

Микола Миколайович

Міський голова

6-17-80

 

 

 

Валюк

Володимир Григорович

Перший заступник голови Христинівської міської ради

 

 

 

 

Бричук

Олег Володимирович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

 

 

 

 

Кальніцький

Михайло Іванович

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства

 

 

 

 

Горохова

Наталія Іванівна

Секретар міської ради

 

 

 

 

Киба

Сергій Вадимович

Керуючий справами виконавчого комітету Христинівської міської ради

6-02-54

 

 

 

 

Секретар керівника

6-17-85

 

 

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

Відділ бухгалтерського обліку та бюджетного фінансування

 

Заваліста

Інна Борисівна

Начальник відділу – головний бухгалтер

6-17-82

 

 

 

Пустова

Тетяна Іванівна

Головний спеціаліст – заступник головного бухгалтера

6-17-82

 

 

 

Дубінець

Людмила Павлівна

Головний спеціаліст

6-14-48

 

 

 

Бойко

Ольга Григорівна

Головний спеціаліст

6-14-48

 

 

 

Капітан

Валентина Петрівна

Спеціаліст

6-14-48

 

 

 

Романюк

Ольга Анатоліївна

Бухгалтер

6-14-48

 

 

 

Полова

Алла Миколаївна

Спеціаліст – уповноважена особа з публічних закупівель

6-14-48

 

 

 

Відділ правового і  кадрового забезпечення

 

Керезь

Віталій Віталійович

Начальник відділу

6-02-54

 

 

 

Мельник

Інна Борисівна

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Швець

Тетяна Георгіївна

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Швець

Олександр Вікторович

Спеціаліст

 

 

 

 

Відділ земельних ресурсів, агропромислового розвитку та екології

 

Кошель

Олександр Сергійович

Начальник відділу

 

 

 

 

Підліснюк

Віктор Олександрович

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Гулик

Юрій Станіславович

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Строгий

Євген Борисович        

Спеціаліст

 

 

 

 

Прокопчук

Володимир Валентинович

Спеціаліст

 

 

 

 

Загальний відділ

 

Романюк

Ірина Володимирівна

Начальник відділу

 

 

 

 

Киба

Віта Миколаївна

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Бондаренко

Анастасія Миколаївна

Провідний спеціаліст

 

 

 

 

Біличенко

Людмила Вікторівна

Спеціаліст

 

 

 

 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення

 

Рябоконь

Іван Васильович

Начальник відділу

 

 

 

 

Панчук

Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Кревсун

Алла Миколаївна

Головний спеціаліст

 

     

Яковенко

Сергій Володиморович

Головний спеціаліст  

 

 

 

Бичок

Максим Григорович

Головний спеціаліст

 

 

 

 

Гуральник

Анастасія Миколаївна

Провідний спеціаліст

 

 

 

 

Служба в справах дітей
     
Піддубняк
 
Наталія Василівна
Керівник служби  
     
Янкова 
 
Оксана Володимирівна
Головний спеціаліст – бухгалтер  
     

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

 

Дубашевська

Лариса Володимирівна

Начальник відділу – адміністратор

 

 

 

 

Семенюк

Марина Вікторівна

Адміністратор

 

 

 

 

Легка

Людмила Петрівна

Адміністратор (с. Христинівка)

 

 

 

 

Губницька

Ірина Валеріївна

Державний реєстратор

 

 

 

 

Діденко

Володимир Віталійович

Державний реєстратор

 

 

 

 

Сидорчук
 

Олександра Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

 

 

 

 

Рура
 

Артур Миколайович

Системний адміністратор

 

 

 

 

Сектор надання адміністративних послуг соціального характеру

 

Трішнікова

Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст – завідувач сектором

 

 

 

 

Іздерська

Тетяна Андріївна

Спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

Єлісєєва

Наталія Анатоліївна

Спеціаліст

 

 

 

 

ВІДДІЛИ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Фінансове управління

 

Невшупа

Микола Михайлович

Начальник фінансового управління

6-02-32

 

 

 

Відділ по плануванню доходів та фінансуванню установ виробничої сфери

 

Кіщук

Неля Леонідівна

Начальник відділу

6-17-81

 

 

 

Стьосова

Людмила Вікторівна

Головний спеціаліст

6-02-32

 

 

 

Пелих

Олена Ростиславівна

Головний спеціаліст – головний бухгалтер

6-17-81

 

 

 

Відділ по плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери

 

Кревсун

Віктор Миколайович

Заступник начальника управління – начальник відділу

6-02-79

 

 

 

Кравецька

Наталія  Петрівна

Головний спеціаліст

6-02-79

 

 

 

Семеніна

Неля Володимирівна

Головний спеціаліст

6-02-53

 

 

 

Мушенко

Оксана Юріївна

Головний спеціаліст

6-02-53

 

 

 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

 

Білецька

Маргарита Володимирівна

Начальник відділу

6-02-31

 

 

 

Саранчук

Людмила Володимирівна

Головний спеціаліст – головний бухгалтер

6-06-08

 

 

 

Кошель

Галина Миколаївна

Головний спеціаліст

6-13-88

 

 

 

Прокопенко

Наталія Іванівна

Головний спеціаліст

6-13-88

 

 

 

СПОРТ

 

Наконечна

Людмила Василівна

Спеціаліст по спорту

6-14-48

 

 

 

Лягоцький

Максим Миколайович

Директор ДЮСШ

 

 

 

 

Лисенко

Микола Вікторович

Директор «Спорт для всіх»

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь